قوانین

 

قوانین فروشگاه اینترنتی تشک طبی

 توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های  ما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی تشک طبی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های  مابوده و در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست شما برسد.

   بررسی و مطابقت اقلام سفارش داده شده با فاکتور از جمله تعداد ، نوع کالا ، قیمت ، سلامت فیزیکی کالا و بسته بندی ، همزمان با تحویل کالا .

   در هنگام خرید دقت نمائید اجناس به هیچ وجه پس یا تعویض نمی شود .

برای مشتریان عزیز شهرستانی    هزینه ارسال از درب فروشگاه اینترنتی تشک طبی تا باربری رایگان می باشد .

برای مشتریان عزیز تهران رایگان خواهد بود .

در صورتی که نیاز داشته باشید در حومه تهران دریافت نمایید با هماهنگی با پرسنل فروشگاه اینترنتی تشک طبی برای شما ارسال خواهد شد و در صورت نیاز هزینه ارسال توافقی خواهد بود.

با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که خارج از اختیار باشد درچنین مواردی مشتریان گرامی می توانند در زمان تحویل کالا توسط ماموران  پست یا باربری نسبت به عودت مقداری از سفارش و یا کل سفارش اقدام نمایند( قابل ذکر است حداکثر زمان مرجوعی یک ساعت بعد از تحویل از مامور پست یا باربری و در حضور ایشان می باشد در غیر این صورت کالا مرجوع نخواهد شد ).

 

برای ثبت شکایت یا نتقادات و پیشنهادات از صفحه تماس با ما اقدام فرمایید.